Tamsayı Kurs Merkezi - Malatya

LGS Hazırlık

LGS Hazırlık

Tam sayı Kurs Merkezleri’nde LGS Hazırlık grupları olarak 7. ve 8. sınıflara eğitim verilmektedir. Her sınıf düzeyinde hafta içi ve hafta sonu programlarıyla öğrencilere ayrıcalıklı bir imkan sunduğumuz  LGS  programında öğrencilerimiz, Milli Eğitim müfredatına uygun şekilde etkili bir kurs programı uygulanacaktır.

Rehberlik servisi tarafından hazırlanan haftalık çalışma programları çerçevesinde her öğrenci belirlenen hedefte soru ve konuya belirli bir disiplin ve program çerçevesinde çalışır. Bu programların takip ve kontrolü ise rehberlik servisi ve danışman sınıf öğretmenleri tarafından haftalık olarak yapılır ve gerekli durumlarda veliler bilgilendirilir. Özellikle ilköğretimde başarının öğrenci ve kurs kadar velinin de bilinçli ve düzenli bir takibine bağlı olduğu gerçeğinden hareketle velilerimiz düzenli olarak bilgilendirilir.

Tam sayı Kurs Merkezleri’nde etkin bir rehberlik hizmeti, uzman bir kadro ve kaliteli yayınlarla LGS gruplarında başarı beklenen bir sonuçtur. Tam sayı Kurs Merkezleri’nde LGS öğrencisi olmak başarıyı şansa bırakmamaktır.